Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • pendel-käevõru, Ametüst (2751)

Pendel-käevõru, Ametüst (2751)

17.20

2 laos

Pendel-käevõru, Ametüst

Saab kasutada  pendlina, ripatsina ja käevõruna.
Ametüst sobib eriti pendli jaoks. Sellega saate eriti hästi testida tšakraid ja elundeid. Ehtena kantud lillakas ametüst võib avaldada ühtlustavat toimet ning tuua teadmisi ja rahulikku und. Käsitsi valmistatud pendel olevat tšakrate pendeldamisel eriti hea. Pendel on pikka aega olnud esoteerika valdkonnas üks populaarsemaid tööriistu. Näiteks kasutatakse kontakti loomiseks vaimudega, haiguste diagnoosimiseks, kadunud inimeste, loomade või esemete leidmiseks, tulevikku vaatamiseks, sündimata lapse soo määramiseks, õigete ravimite välja selgitamiseks, õige partneri valimiseks, loodusvarade leidmiseks või  avastada õige puhkuse sihtkoht ning ka loterii õnnenumbrite ennustamiseks.

Ametüst
Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Sellel kivil on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. On tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi.

See kivi on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Leevendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. On kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

 

1tk