Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • turritella ahhaat lihvitud 1tk,1060

Turritella ahhaat lihvitud 1tk,1060

1.60

13 laos

Turritella ahhaat, lihvitud (USA), 1tk

Turritella ahhaat aitab lahti lasta minevikuga seotud emotsionaalseid probleeme ning on eriti abiks juhul kui te ei suuda andestada kellelegi tema poolt tehtut. Kui tunnete, nagu oleksite alati ohver, siis aitab see kivi teil teid tagasi hoidvad allasurutud emotsioonid vabastada ja lahustada ning tervenda kõiki tervisega seotud probleeme, mis on seotud minevikus toimunud sündmustega.

Turritella ahhaat on ka kivi, mis aitab saada ühendust minevikuga – oma esivanemate, kodumaa või maaga, kust on pärit teie esivanemad. See kivi toetab eelmiste elude meenutamist ning aitab saada kontakti minevikust pärit tarkusega. Seda kivi võib asetada ohustatud või probleemse piirkonna kaardi või foto peale, et neid paikasid puhastada. Kaitsev, hirme lahustav ja lähedastega ühendust hoida aitav turritella ahhaat on hea kivi kõigile neile, kes sageli reisivad. See kivi aitab üle saada põlevast soovist millegi järele, mida meil tegelikult kõrgema plaani järgi vaja ei ole. See kivi võimendab sisemist tasakaalu, meelerahu ja küpsust ning toetab suhetes truudust. Sellel kivil on tugevad tervendavad omadused ning eriti hea on see kivi kõigi vananemisega seotud tervisehädade korral – nagu veenilaiendid, sapikivid ja seedeelundkonna probleemid. Sellest kivist on abi ka rasestumise ja viljakusega seotud probleemide korral.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

 

1tk