Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • must turmaliin lihvitud 1tk,1053

Must turmaliin lihvitud 1tk,1053

6.60

12 laos

Must turmaliin, lihvitud (Austraalia), 1tk

Must turmaliin on hea ja tugev maatšakra avaja ja tasakaalustaja ning suurepärane kaitse elektromagnetilise kiirguse vastu. Lapik kivi sobib kõige paremini tervenduskiviks, kuna katab ära tšakra ning kokkupuutepind kehaga on maksimaalne. Samuti ei vaju ta keha peale asetades kehalt maha ning on piisavalt suur, et kutsuda esile energeetilisi ja füüsilisi muutusi. Parim ka taskus kandmiseks.

Peletab negatiivsust, soodustab lõõgastumist, kergendab stressi, kaitseb välismõjutuste eest, parandab und; muudab objektiivseks, selgeks, loogiliseks ja ratsionaalseks.

Vöödid piki turmaliini külgi suurendavad energiavoogu, muutes turmaliini oivaliseks tervendajaks, energiat suurendavaks ja blokke eemaldavaks kiviks. Pange vajalikule kohale või kandke seal. Meridiaanide stimuleerimiseks paigutage teravik energia liikumise suunas. Suurepärane essentskivi, mõjudes kiiresti ja tõhusalt. Must turmaliin  kaitseb mobiiltelefonide kiirguse, elektromagnetilise sudu, kiirguse, psüühiliste rünnakute, loitsude ja pahasoovijate ning muu negatiivse energia eest. Puhastab negatiivseid mõtteid. Paigutades teravikuga kehast eemale tõmbab ära negatiivset energiat. Tugevdab immuunsüsteemi, ravib artriiti, leevendab valu, korrastab lülisammast. Kanda kaelas või panna enda ja elektromagnetkiirguse vahele.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

1tk