Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Yoni muna – mäekristall (M), ca. 30x40mm (2941)

Yoni muna – mäekristall (L), ca. 35x45mm (2941)

28.40

4 laos

Yoni muna – mäekristall (L), ca. 35x45mm

Pael tuleb munale ise soetada ja külge siduda. Kõige paremini sobib selleks maitsetu ja lõhnatu hambaniit.

Yoni mune on Ida kultuurides kasutatud juba mitu sajandit.

Põhjus: see parandab naiste tervist.  Seda traditsiooni on mitmete põlvkondade jooksul edasi antud uutesse kultuuridesse/põlvkondadesse. Yoni munad on munakujulised vääriskivid, mis pannakse tuppe.

Funktsioon:

Vaagnapõhja lihaste harjutus, tupeseina parandamine,  seksuaalse soovi suurendamine, kogeda tugevamaid orgasme, sünnitusjärgne taastumine, tupe pinguldamine.

Kui kasutada Yoni muna regulaarselt leevendab ta PMS sümptomeid, menstruatsiooniaegseid krampe ja osadel naistel on muutunud tsükli pikkuse regulaarsemaks.

Millal kasutada:

Yoni mune saab kasutada meditatsiooni ajal, televiisorit vaadates, trenni tehes, tööd tehes, kõndides ja muude igapäevaste tegevuste ajal.

Kõige sagedamini alustatakse M suuruses munaga treeninguid ja ei ole oluline Sinu pikkus või kehaehitus.

M suurus Yoni muna sobib noortele naistele, kes ei ole veel sünnitanud, on vormis ja aktiivse eluviisiga. Samuti naistele, kes on sünnitanud ja on head vormis ning aktiivsed.

Yoni muna puhastamine:

Lase vesi keema ja aseta Yoni muna mõneks minutiks vette ning siis tõstke veest välja ja jätke rätikule kuivama.
Erilist tähelepanu tuleb pöörata augule, kust niidi läbi panete, sest peale igat kasutamst tuleb vatipulgaga auk seest puhastada.
Võib ka pesta voolava sooja vee all ja kuivama jätta rätikule.
Muna ei tohi pesta seebiga.

Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Vaimsel tasandil tõstab ta energia kõrgeima võimaliku tasandini. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamisel. Ta harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib ta välja häirivad segajad. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta võimendab teiste kristallide energiat ning tasakaalustab ja puhastab meie aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja.

On ideaalne meditatsioonikivi, mis kõrvaldanuna oma tugeva välja abil nii magamistubadest, kui ka elu- ja tööruumidest kõik segavad energiad, kiirgab selginenud õhustikku rahu, kooskõla ja kaitset. Ka inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi (blokaade), asendades need tasakaalukusega. Mäekristalli toimel muututakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikemaks ja oma kaaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks. Soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja kõikide suhete selginemist. Mäekristall aitab igasuguse teabe ratsionaalset mõtestamist, kuna tugevdab igat mõttelist protsessi. Tahuline kivi toob endaga ainult selgust ja puhtust ega lase kandjal porri laskuda; ümar kivi aitb keskenduda, parandab mälu, kõnet ja mõttetegevust.

Mäekristalli võib kasutada kõigi tšakrate aktiviseerimisel, kuid kõige tugevam on ta kolmanda silma, päikesepõimiku ja südametšakra mõjutamisel. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta tasakaalustab ja selitab (puhastab) aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja, kusjuures saatjana tugevam. Et mäekristalli energia on alati puhas ja selge, mõjub ta sügavalt igasse tšakrasse, pannes niimoodi kogu kehas energia vabalt liikuma.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga. Palo Santo puidu leiad SIIT!

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

 

1tk