Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • yoni muna – roosa kvarts (2865)

Yoni muna – roosa kvarts (S), ca. 25/30x40mm, (2980)

25.30

5 laos

Yoni muna – roosa kvarts

Yoni muna on suurus (S), ca. 25/30x40mm

Yoni muna roosa kvarts on ilma paelata. Pael tuleb munale ise soetada ja külge siduda. Kõige paremini sobib selleks maitsetu ja lõhnatu hambaniit.

Yoni mune on Ida kultuurides kasutatud juba mitu sajandit.

Põhjus: see parandab naiste tervist. Seda traditsiooni on mitmete põlvkondade jooksul edasi antud uutesse kultuuridesse/põlvkondadesse. Yoni munad on munakujulised vääriskivid, mis pannakse tuppe.

Funktsioon:

Vaagnapõhja lihaste harjutus, tupeseina parandamine, seksuaalse soovi suurendamine, kogeda tugevamaid orgasme, sünnitusjärgne taastumine, tupe pinguldamine.

Kui kasutada Yoni muna regulaarselt leevendab ta PMS sümptomeid, menstruatsiooniaegseid krampe ja osadel naistel on muutunud tsükli pikkuse regulaarsemaks.

Millal kasutada:

Yoni mune saab kasutada meditatsiooni ajal, televiisorit vaadates, trenni tehes, tööd tehes, kõndides ja muude igapäevaste tegevuste ajal.

Yoni muna puhastamine:

Lase vesi keema ja aseta Yoni muna mõneks minutiks vette ning siis tõstke veest välja ja jätke rätikule kuivama.
Erilist tähelepanu tuleb pöörata augule, kust niidi läbi panete, sest peale igat kasutamst tuleb vatipulgaga auk seest puhastada.
Võib ka pesta voolava sooja vee all ja kuivama jätta rätikule.
Muna ei tohi pesta seebiga.

Roosa kvarts
Roosa kvarts on armastuse kivi. Ta avab meie südametšakra, kõrgema südametšakra ning kroontšakra igat liiki armastuse vastuvõtmiseks: terve enesearmastus, perekonna armastus, platooniline armastus ja romantiline armastus. Roosa Kvartsi energiad suurendavad armastuse väge igas elusituatsioonis, tuues meie südamesse leebust, andestust, kaastunnet ja sallivust. Kandes roosat kvartsi kaelas, muutume enesekindlamaks, meie eneseväärtustamine, -väärikus ning loovus suurenevad. Rahustab ning vähendab stressi ja pinget, aitab vabaneda vihast, enesepõlgusest, süütundest, hirmust ja armukadedusest. Väga hea ja toetav kivi raseduse ja sünnituse ajaks. Kasutada südametšakra ja kõrgema südametšakra tasakaalustamiseks ja armastuse toomiseks oma ellu.

Armastusekivina sobib väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Yoni muna – roosa kvarts Yoni muna on suurus (S), ca. 25/30x40mm Yoni muna roosa kvarts on ilma paelata. Pael tuleb munale ise soetada ja külge siduda. Kõige paremini sobib selleks maitsetu ja lõhnatu hambaniit. Yoni mune on Ida kultuurides kasutatud juba mitu sajandit. Põhjus: see parandab naiste tervist. Seda traditsiooni on mitmete põlvkondade jooksul edasi […]