Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • 1. tšakra tee I am ÖKO, 16x2g
  • ÖKO

1. tšakra tee “I am” ÖKO, 16x2g

4.50

Kategooriad: ,

1. tšakra tee “I am” (mahe) 16x2g, NL-BIO-01

Esimest tšakrat iseloomustab turvalisus ja tegemist on kogu süsteemi alusega.  See on meie keha, tervise ja ellujäämise alus.

Ma tunnetan Maad. See on planeet. Ma sündisin siia – ma pärinen siit. Kui ma liigutan varbaid, siis ma tunnen viljakat mulda.

Hari’s Treasure töötajatest on paljud kogemustega tervendajad ja joogaõpetajad, nad on üle 20 aasta olnud sama joogaõpetuse kaudu sõbrad ning on muutnud ühe ettevõtte perekonnaks, Hari’s Treasure perekonnaks.

Hari tähendab sanskriti keeles „loomist läbi tegevuse“.

Ettevõttesiseste teadmistega taimede, jooga ja looduslike toitude kohta pakub Hari’s Treasure ainulaadseid ökoloogilise elustiili tooteid, mis annavad vanade jooga teadmiste kaudu tõelise heaolukogemuse.

Hari’s Treasure filosoofiale panid aluse ja seda inspireerisid meditatsioonimeister Guru Dev Singh ja Sat Nam Rasayani tervendamiskunst.

Hari’s Treasure kasutab erakordsete toodete valmistamisel tuhandete aastate vanust joogide tarkust. Nende teede kvaliteetsari toob teie ellu tervenemise, harmoonia ja tasakaalu.

Päritolumaa: Holland

140,63 €/kg

 

16 x 2 g

Koostisosad: Salvei* (20%), ingver* (20%), sidrunhein*, lagrits* angervaks* (5%), piparmünt* sidrunimahla* musta pipart*, sidrunikoor*, kardemon*, kurkum juur*, kaneeli*, nelk*.

* = Ökoloogiline.

Sulle võib meeldida ka…