Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • 4. tšakra tee Loving ÖKO, 16×1,8g
  • ÖKO

4. tšakra tee “Loving” ÖKO, 16×1,8g

4.50

Kategooriad: ,

4. tšakra tee “Loving” (mahe) 16×1,8g, NL-BIO-01

Neljandat tšakrat iseloomustab armastus ja kaastunne. See hetk on nii andmiseks kui saamiseks. Me oleme ühendatud südame kaudu. Mis iganes juhtub sinuga, juhtub ka minuga. Me oleme lained samas meres.

Hari’s Treasure töötajatest on paljud kogemustega tervendajad ja joogaõpetajad, nad on üle 20 aasta olnud sama joogaõpetuse kaudu sõbrad ning on muutnud ühe ettevõtte perekonnaks, Hari’s Treasure perekonnaks.

Hari tähendab sanskriti keeles „loomist läbi tegevuse“.

Ettevõttesiseste teadmistega taimede, jooga ja looduslike toitude kohta pakub Hari’s Treasure ainulaadseid ökoloogilise elustiili tooteid, mis annavad vanade jooga teadmiste kaudu tõelise heaolukogemuse.

Hari’s Treasure filosoofiale panid aluse ja seda inspireerisid meditatsioonimeister Guru Dev Singh ja Sat Nam Rasayani tervendamiskunst.

Hari’s Treasure kasutab erakordsete toodete valmistamisel tuhandete aastate vanust joogide tarkust. Nende teede kvaliteetsari toob teie ellu tervenemise, harmoonia ja tasakaalu.

Hari Tea
Ökoloogiline taimede ja vürtside segu aitab hoida tasakaalus teie vaimu, hinge ja füüsise.

Shoti Maa
Shoti Maa tähendab „väikest ema“. Shoti Maa tšakrad hoiavad teie energiakeskused tasakaalus.
Shoti Maa elemendid hoiavad keha kõik 5 põhielementi sobivas tasakaalus.

See pole mingi saladus, et kaasaegse elu vaimne stress mõjutab meid. Shoti Maa („väike ema“) on loodud, et rahustada teie meeli erinevatel viisidel. Traditsioonilised ja mitte nii traditsioonilised taimed ja vürtsid on segatud kokku, et pakkuda teile meditatiivse heaolu kogemus. Ayurveda õpetuse seitse kvaliteetset tõmmist ning iga maitsev tassitäis stimuleerib keha energiakeskusi – tšakraid.

Vastavalt vanadele joogaõpetustele on kehas seitse peamist energiakeskust. Neid omavahel ühendatud energiakeskusi nimetatakse tšakrateks, millest igaüks vastutab kindla kehaosa eest.

Kõik Shoti Maa tšakra teed on hoolikalt valmistatud, et rahustada teie meeli ja parandada iga vastava tšakra tegevust.

Päritolumaa: Holland

140,63 €/kg

16 x 1,8 g

Koostisosad: Roheline tee* (65%), kaneel* (10%), aniis* (5%), odralinnas*, bergamot, apelsini ekstrakt, angervaks*, kardemon*, pärna õied*, ingver* kaneeliekstrakt, must pipar* , nelk*.

* = Ökoloogiline.

Sulle võib meeldida ka…